Súkromné hodiny jogy vám umožnia absolútne efektívne znovu obnoviť svoje telesné a duševné sily, objaviť skutočné výzvy a otvoriť cestu nového osobného rastu. Nabití pozitívnou energiou sa tak môžete vrátiť k svojej práci a do svojej rodiny – s pocitom istoty, čistej mysle a schopnosťou sústredenia sa na svoje hlavné ciele.

Individuálne hodiny jogy sú vhodné riešenia pre jednotlivcov, resp. pre skupinku 2 – 3 ľudí, ktorí preferujú osobitné hodiny jogy či už z časových, zdravotných alebo aj jazykových dôvodov. Vieme ponúknuť aj hodiny jogy v angličtine. Takéto hodiny jogy môžu byť tiež ako vhodná podpora popri iných liečebných terapiách - fyzioterapeutická liečba, psychoterapeutická liečba a pod. Obsahové naplnenie a štýl hodiny je primárne uspôsobený podľa vašich požiadaviek.
Preto v prípade, že máte o záujem o individuálnu hodinu jogy, je vhodné dať nám vedieť viac o Vašich predstavách.

V YOGA SPACE vedú privátne lekcie jógy: Veronika, Edko, Katka

Cena za 1 os. / 60 min. je 35 EUR
Cena za 2 os. a viac / 60 min. je 40 EUR

Súkromné hodiny pilates  sú výbornou voľbou, ako prispôsobiť hodinu zdravotnému stavu klienta a jeho individuálnym potrebám a očakávaniam. Inštruktor nastaví hodinu tak, aby docielil u klienta jeho maximálny výkon a posúval ho stále dopredu. Repertoár sa dá krásne upravovať podľa chuti a konkrétneho cieľa v daný deň cvičenia. 

V YOGA SPACE vedie privátne lekcie pilates Miška. 

Cena za 1 os. / 50 min. je 25 EUR
Cena za 2 os. a viac / 50 min. je 30 EUR

Odporúčame pre: začiatočníci / stredne pokročilí / pokročilí