KAŽDÝ PIATOK / 9. 9. - 14. 10. 2022 / 16:30 - 17:30 HOD.

Kurz Pilates pre začiatočníkov Vás prevedie základnými princípmi Pilatesových cvičení na odstránenie svalovej nerovnováhy, spevnenie centra tela a celkového dobrého pocitu z prospešného pohybu.
Lekcie na seba systematicky nadväzujú a každú ďalšiu hodinu si zopakujete, čo ste sa už naučili a pridáte vždy nové cviky. Cieľom kurzu je predstaviť Vám túto metódu jasne a dôkladne, pri každom pohybe si budete aktivizovať myseľ, vybudujete a zdokonalíte si systém vnímania vlastného tela.

Kurz je ideálny pre toho, kto s Pilates cvičením začína. Klient sa postupne naučí základné princípy Pilates metódy a cviky, ktoré sú zamerané na posilnenie svalov celého tela, hlavne však hlbokých brušných, chrbtových svalov a svalov panvového dna.

Pri cvičení Pilates metódy sa kladie dôraz na presnosť a plynulosť pohybov, posilní sa centrum tela, stabilizuje sa panva a vy sa naučíte správne dýchať, čím sa postupne zbavíte bolesti svalov a kĺbov.

Kurz je uzavretý, maximálny počet účastníkov 10 v skupine. V cene kurzu sú detailne vypracované materiály pre cvičenie doma.


Cena: 42 € / os.
INSTAGRAM: mischkahaj