„Verím, že minulosť určuje to, kým sme v prítomnosti. Len v prepojení s vlastnými koreňmi dokážeme naplno prijať prítomnosť a slobodne tvoriť novú budúcnosť.

Narodila som sa v meste Trenčín a celé detstvo strávila v Trenčianskych Tepliciach. Práve tu sa cítim doma, tu som vyrastala a tu začala moja životná aj jogová cesta. Dnes viem, že Bohu a svojim rodičom vďačím za všetko, čím som, čo mám a čo viem. Ako každý človek som cez nich získala talenty, a mojim zámerom bolo a je, rozvíjať ich naplno.

Už počas strednej školy som často cestovala do zahraničia. Znalosť cudzích jazykov a absencia strachu mi poskytli príležitosť spoznať svet a na kratší či dlhší čas sa usadiť v niekoľkých krajinách. Po vysokej škole som sa však rozhodla, že doma sa cítim najlepšie a po návrate som sa veľmi rýchlo usídlila vo svojom rodnom meste. Práve tu som sa pridala k projektu mojich priateľov a po dobu 8 rokov sme naplno rozvíjali firmu so zameraním na organizáciu podujatí, ktorá narástla do veľkých rozmerov a stala sa úspešnou na celom Slovensku. V istom momente som však cítila, že rast vo vonkajšom svete potrebuje byť sprevádzaný vnútorným rastom. Naplnenie som začala hľadať aj inde ako v práci a yoga sa stala jednou z mojich záľub. Kurz inštruktorky som si urobila pre seba, ale hneď po jeho ukončení som začala popri práci precvičovať jogu. Priala som si vlastný priestor podľa mojich predstáv a tak vzniklo prvé YOGA SPACE. Po dobu pol roka som sa venovala aj riadeniu agentúry, aj centru, moja energia sa však prirodzene presunula do YOGA SPACE. Vytvorila som priestor, kde sa realizujem spolu s kolegami - centrum pre vaše telo, ktoré neustále rastie a rozvíja sa, ako rastie a rozvíja sa každá ľudská bytosť.

Všetky naše aktivity vedú smerom k evolúcii tela, mysle a pozdvihnutiu duše. Spolu nachádzame svoj plný potenciál, spolu tvoríme vesmír na individuálnej aj kolektívnej úrovni. Vitajte v našom dokonalom vesmíre, vitajte v YOGA SPACE.”

Mgr. Petronela Chalupková
YOGA SPACE Founder