RELAXAČNÁ MASÁŽ / 60 - 90 min.

má celkový regeneračný účinok, je naozaj vhodná pre každého, kto chce odstrániť napätie vo svaloch, zbaviť sa bolesti, únavy a každodenného stresu alebo si len tak oddýchnuť a spraviť chvíľku pre seba.

ANTICELULITÍDNA MASÁŽ / 60 - 90 min.

je podtlaková banková masáž kritických partií, ktorá zlepšuje prekrvenie pokožky, zaisťuje jej detoxikáciu, stimuluje lymfatický obeh, tým podporuje pevnosť pokožky a redukciu celulitídy. Výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení, ale na dosiahnutie dlhodobého efektu sa doporučuje absolvovať viacero ošetrení.

BANKOVANIE / 60 min.

je liečebná metóda, pri ktorej sa banky prikladajú na kožu. Ošetrenie je lokálne.

BANKOVÁ MASÁŽ / 60 min.


 je liečebná metóda, pri ktorej sa banka prisaje na kožu a pohybom banky po koži sa ošetrí celá postihnutá oblasť (napr. ošetrenie celého chrbta, nohy...) Pri oboch metódach sa dosahuje maximálneho prekrvenia postihnutého miesta, uvoľňujú sa svalové spazmy, zrýchľuje sa metabolizmus kože, stimuluje sa lymfatický obeh a celkovo sa odstraňuje únava a stres.

KINESIOTAPING / min. 15 min. 0,20 € / 1cm tapu


 je metóda, pri ktorej sa špeciálne pásky (tapy) lepia na kožu. Podľa spôsobu nalepenia pások kinesiotaping priaznivo ovplyvňuje cirkuláciu krvi, urýchľuje hojenie, zmierňuje a odstraňuje bolesť, podporuje lymfatický obeh a tým vstrebávanie opuchov a modrín, poskytuje oporu svalom a kĺbom. Využíva sa pri poraneniach väzov, šliach a kĺbov, vyrovnávaní svalových disbalancií, ťažkostiach s držaním tela, na liečbu jaziev, podporu športového výkonu.


SM SYSTÉM
/ 1 návšteva 60 min. ostatné 30 min.


je súbor systematických cvičení zameraných na pohybový aparát, predovšetkým na chrbticu. Vhodný pri problémoch s chrbticou, poruchách držania tela, herniách disku (vysunutí medzistavcovej platničky), skoliózach a iných problémoch spôsobených sedavým zamestnaním, nadmernou namáhavou prácou, jednostranných športoch, ale aj ako prevencia všetkých týchto problémov. Cvičí sa so špeciálnymi lanami, vyžaduje si aktívnu spoluprácu klienta.

MYOFASCIÁLNA MASÁŽ / 90 min.


 sa zaoberá mäkkými tkanivami a zahŕňa naťahovanie a jemné masážne techniky pôsobiace na spojivové tkanivo alebo fascie. Fascia je tkanivo, ktoré obopína každý sval, nerv, kosť, krvnú cievu, orgán, systémy a bunky tela a preto má potenciál ich ovplyvňovať. Touto technikou sa odstraňujú bolesti, pohybové nezrovnalosti, nesprávne držanie tela,bolesti hlavy. Využíva sa pri športe, pri zvýšení a znížení kĺbovej pohyblivosti, omladení a uvoľnení svalového tkaniva, posilnení imunitného systému, zlepšení nervového systému a krvnej cirkulácie.

LYMFATICKÁ MASÁŽ TVÁRE / 30 min.

Po manuálnej lymfatickej masáži tváre dochádza k viditeľnému zjemneniu vrások a to vďaka odplavenie toxických látok, ktoré majú za následok ich tvorbu. Ďalší viditeľný efekt pozorujú ženy, ktoré trpia opuchom tváre (okolo očí, viečka, celá tvár). Opuch po masáži vymiznú. Masáž má kozmetický i zdravotný efekt.

MANUÁLNA TELOVÁ LYMFODRENÁŽ / 60 - 90 min.


Manuálna lymfodrenáž tela je špeciálna liečebná metóda, pomocou ktorej sa z tela vyplavujú nadbytočné toxické látky, ktoré sú pre telo jedovaté Urýchľuje tok lymfy, tým podporuje látkovú výmenu a zlepšuje fungovanie imunitného systému. Masáž lymfatického systému podporuje detoxikáciu, zvyšuje imunitu a pomáha proti opuchom alebo chronickej únave. Manuálna lymfodrenáž je jednou z najužitočnejších procedúr pri eliminácii celulitídy a výrazne tiež ovplyvňuje znižovanie hmotnosti.