PATRIK MALÍK

YOGA INSTRUCTOR

"K jóge som sa dostal pred pár rokmi, keď som k mojím pohybovým aktivitám hľadal doplnkové cvičenie na zlepšenie flexibility a mobility. Postupom času som spozoroval, že jóga nie je len fyzické cvičenie ale zasahuje hlboko do vnútra bytosti a z doplnkového cvičenia stala neoddeliteľná súčasť môjho života."

power vinyasa, awakening yoga, handstands

MICHAELA HÚSERKOVÁ

PILATES INSTRUCTOR 

"Mám rada pilates, pretože sa pri ňom cítim úzko spojená so svojím telom. Pilates je silný a elegantný zároveň, posilňujúci a uvoľnujúci v jednom.
Cieľom mojich cvičení je nielen vyzerať dobre, ale hlavne cítiť sa dobre! Byť vďačná za to, čo mám, zatiaľ čo pracujem na tom, čo chcem zmeniť a zlepšiť. Pridáš sa?"

pilates, jemná yoga, jóga pre začiatočníkov
instagram: mischkahaj

LUDMILA ŠTĚRBOVÁ

RECEPCIA
Joga ma naučila predovšetkým oddychovať, skľudniť moju myseľ a hlavne byť sama sebou. Zamestnanie v YOGA SPACE som si k sebe doslova pritiahla na lekcii jogy a teraz som tu pre vás. Teším sa

KATKA HERDOVÁ

YOGA INSTRUCTOR

,,K jóge ma spočiatku pritiahol najmä jej fyzický aspekt a praktizovanie jednotlivých asán. Veľmi rýchlo som však pochopila, že mi prináša aj psychickú pohodu a uvoľnenie. Jóga sa stala súčasťou môjho každodenného života, mojou chvíľkou pre seba, tu a teraz, v ktorej nachádzam slobodu, hravosť, tvorivosť a vnútorný balans."

flexi yoga, yoga pre začiatočníkov
intagram: katka.herdi

Michala Klačmanová

"Joga nie je všeliek, no vie Vám uľahčiť existovať vo všetkých sférach Vášho života. Pomôže Vám odstrániť zdravotné problémy, riešiť každodenné starosti s vnútorným pokojom a nadhľadom, zrelaxovať a zároveň byť fyzicky silný s pružným a pevným telom."

joga flow, gongbath

Instagram: mishayogastudioEDUARD SCHOLZ

YOGA INSTRUCTOR
„Milujem pohyb a tak som pred niekoľkými rokmi vyskúšal jógu - niečo, čo mi bolo neznáme a čo som dovtedy vnímal len okrajovo. Netušil som, že z obyčajného pokusu sa na prvej vedenej lekcii stane vášeň, ktorú budem chcieť budovať a šíriť ďalej. Teraz som tu s myšlienkou šíriť svoj vlastný štýl a ukázať, že jóga je rovnako príťažlivá aj pre mužov. “

fitness yoga, power vinyasa yoga, morning yoga 


VERONIKA KRÁLIKOVÁ

YOGA INSTRUCTOR

„Yoga sa do môjho života dostala už pred viac ako šiestimi rokmi a postupne sa v ňom udomácnila. S cvičením som začala preto, aby som sa dokázala uvoľniť, ponaťahovať svaly. Našla som v nej oveľa viac. Spojenie tela, dychu a mysle. A to je Ashtanga yoga, ktorú sa učím pod vedením Jara Páveka, jedného z najskúsenejších učiteľov tradičnej Ashtanga yogy na Slovensku.“

ashtanga yoga pre začiatočníkov a mysore, ashtanga vedená hodina 
instagram: veronika_kralikova

DARINA SZÉP

SOUNDHEALING A KRIŠTÁLOVÉ MISKY
„Milujem kreativitu a všetky druhy tvorby vrátane hudby a rada sa o svoju radosť delím s druhými. Venujem sa tiež štúdiu meditačných techník, spirituality a filozofie, nielen tej západnej, ale i iných kultúr, z ktorých múdrosti nám pomáhajú „namaľovať“ alebo „napísať“ si ten svoj životný príbeh tak, aby to bolo dielo, ktoré chceme prežiť. “

soundhealing, workshopy, kakao rituál
instagram: omdariom

ERIKA CHROPEŇ TURZOVÁ

YOGA INSTRUCTOR

,,Počas náročného životného obdobia som v sebe objavila čaro prítomného okamihu, silu myšlienky a dychu. Počúvla svoj vnútorný hlas a vydala sa na cestu nekonečného učenia. Na mojej hodine sa počas zdravého pohybu stretnete s pocitom rešpektu svojho tela, duše a pochopením svojej mysle. Odnesiete si zázračný pocit a možno úplne iný, nový pohľad na svoje vlastné pocity a myšlienky."

power yoga, meditácia
instagram:  echtumelec